Eye Tonuri de gri
Invert Mode Culori inversate
Link Linkuri subliniate
Keypad Navigare prin tastatură
Triangle Cursor negru
Triangle Cursor alb
Remove Circle Text mic
Add Circle Text mare
Refresh Resetare
Close Inchide

Anunț retele de canalizare

Vă anunțăm că are loc procedura de achiziții pentru construcția Rețelei de canalizare, mun. Chișinău, sat. Ghidighici, str. Șerban, V. Micle, str. V. Alecsandri, str. Iu. Gagarin, str-la 9 Mai și str. Ștefan cel Mare, str. Comuna din Paris, str-la D. Cantemir, str. B. Glavan, str. I. Creangă, str-la Iu. Gagarin, str. 9 Mai, str. A. Pușkin”.

Acest proiect prevede construcția unei rețele de canalizare gravitațională cu o lungime totală de 6,4 km, care va fi racordată la rețeaua existentă și funcțională din strada D. Cantemir. Costul estimativ al proiectui este de 15 milioane de lei fără TVA și reprezintă un angajament pe termen lung pentru comunitatea noastră.

Depunem toate eforturile ca acest proiect să fie un succes și să aducă beneficii semnificative comunității noastre. Vom oferi actualizări periodice pentru a vă ține la curent cu fiecare etapă în parte.

 

Articole Recente